Reference

Pro názornost uvádím vybrané reference části mé klientely. Mých služeb využívají zákazníci mnoha různých oborů. Na požádání poskytnu reference z oboru příbuzného Vašemu. Uvedené zákazníky můžete kontaktovat a ověřit si spokojenost přímo u zdroje.

KS Motor Servis Van, s.r.o.

Specialisté na motorové díly pro osobní i užitkové automobily a stroje (David Laube, produktový ředitel)

S Romanem se skvěle spolupracovalo. Dokáže dobře odhadnout požadovaný styl psaní a i u tak specifického sortimentu, kterým jsou motorové díly, dokázal poutavě a odborně tvořit potřebné texty. Za několik let spolupráce napsal hromadu kvalitních textů. Díky za to. David Laube.

LovecPokladu.cz

Největší prodejce detektorů kovů pro ČR a SR (Marek Mlejnský, majitel)

Roman pro nás pravidelně píše již čtvrtým rokem. Jeho texty mají náboj a šmrnc. Vždycky zaujmou a nadchnou. Jsme velmi spokojeni. Ke spolupráci Romana vřele doporučujeme.

Obchod povleceni.cz

Největší dodavatel dětského povlečení a prostěradel pro MŠ (bc. Martin Adámek, majitel)

Pan Němec vytvářel texty pro náš eshop obchodpovleceni.cz. Našim zákazníkům jsme potřebovali správně komunikovat naše produkty a výhody, a to byla práce pro pana Němce. Výsledkem jsme naprosto spokojeni, výsledné texty předčily veškerá naše očekávání, ale hlavně, správně zafungovaly. I když vliv změny textu na konverzi se špatně měří, tak můžeme s jistotou říct, že nám se to povedlo. Texty jsou přesně zacílené na naší cílovou skupinu, jsou čtivé a zároveň informativní.

Nové texty se líbí nejen nám a našim návštěvníkům, ale také vyhledávačům. Z naší strany jsme tedy naprosto spokojení, a určitě jak budeme opět potřebovat, tak se rádi na pana Němce znova obrátíme.

Author/AGang

Největší český výrobce horských a silničních kol (Jaromír Spěšný, produktový ředitel)

Pan Němec pro nás psal texty pro produktové katalogy kol v tištěné podobě. Dále PR články, recenze, texty do promo videí AGangu, webové popisy našich produktů apod. Spolehlivost, termíny, vysoká kvalita. Doporučuji.

Camp Performance

Profesionální měření výkonu motoru a chiptuning se zárukou (Petr Fiala, majitel)

Dlouhodobá a úspěšná spolupráce, celková spokojenost. Služby pana Němce nám vyhovují a pomáhají. Stará se nám o webové texty, píše pro nás PR články na top servery a vůbec celkově řeší online marketing k naší plné spokojenosti. Mohu s klidným svědomím doporučit!

Zdraví-Sport

Vše pro zdraví a sport (Martin Stoklasa, majitel) 

Pan Němec nám napsal popisy několika produktů, které zaujmou každého nakupujícího. Práce byla odvedena kvalitně a rychle, spolupráci rozhodně doporučuji. Určitě se na něj zase obrátím.

DPF Engineering

Lídr evropského trhu renovace filtrů pevných částic (Matúš Borovský, jednatel)

PR články, webové texty, katalogy pro zákazníky a spolupracující firmy, manuály pro naše obchodní zástupce a spoustu dalších prací včetně poradenství jsme od pana Němce dostali za poslední 2 roky prakticky každodenní spolupráce. Jsem plně spokojen, chválím a doporučuji.