Reference

Pro názornost uvádím vybrané reference části mé klientely. Moje marketingové služby a texty úspěšně využívají zákazníci mnoha tématických a zájmových oborů. Na požádání dohledám a poskytnu reference právě z Vašeho oboru. Uvedené zákazníky můžete kontaktovat a ověřit si kvality mých služeb přímo u zdroje.

LovecPokladu.cz

Největší prodejce detektorů kovů pro ČR a SR (Marek Mlejnský, majitel)

Roman pro nás pravidelně píše již druhým rokem. Jeho texty mají náboj a šmrnc. Vždycky zaujmou a nadchnou. Jsme velmi spokojeni. Ke spolupráci Romana vřele doporučujeme.

Obchod povleceni.cz

Největší dodavatel dětského povlečení a prostěradel pro MŠ (bc. Martin Adámek, majitel, majitel)

Pan Němec vytvářel texty pro náš eshop obchodpovleceni.cz. Našim zákazníkům jsme potřebovali správně komunikovat naše produkty a výhody, a to byla práce pro pana Němce. Výsledkem jsme naprosto spokojeni, výsledné texty předčily veškerá naše očekávání, ale hlavně, správně zafungovaly. I když vliv změny textu na konverzi se špatně měří, tak můžeme s jistotou říct, že nám se to povedlo. Texty jsou přesně zacílené na naší cílovou skupinu, jsou čtivé a zároveň informativní. Nové texty se líbí nejen nám a našim návštěvníkům, ale také vyhledávačům. Z naší strany jsme tedy naprosto spokojení, a určitě jak budeme opět potřebovat, tak se rádi na pana Němce znova obrátíme.

DPF Engineering

Lídr evropského trhu renovace filtrů pevných částic (Matúš Borovský)

PR články, webové texty, katalogy pro zákazníky a spolupracující firmy, manuály pro naše obchodní zástupce a spoustu dalších prací včetně poradenství jsme od pana Němce dostali za poslední 2 roky prakticky každodenní spolupráce. Jsem plně spokojen, chválím a doporučuji.

Author/AGang

Největší český výrobce horských a silničních kol (prod. řed. Jaromír Spěšný)

Pan Němec pro nás psal texty pro produktové katalogy kol v tištěné podobě. Dále PR články, recenze, texty do promo videí AGangu, webové popisy našich produktů apod. Spolehlivost, termíny, vysoká kvalita. Doporučuji.

Camp Performance

Profesionální měření výkonu motoru a chiptuning se zárukou (Petr Fiala)

Dlouhodobá a úspěšná spolupráce, celková spokojenost. Služby pana Němce nám vyhovují a pomáhají. Stará se nám o webové texty, píše pro nás PR články na top servery a vůbec celkově řeší online marketing k naší plné spokojenosti. Mohu s klidným svědomím doporučit!

Zdraví-Sport

Vše pro zdraví a sport (Martin Stoklasa) 

Pan Němec nám napsal popisy několika produktů, které zaujmou každého nakupujícího. Práce byla odvedena kvalitně a rychle, spolupráci rozhodně doporučuji. Určitě se na něj zase obrátím.